O NAS


Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat świadczy usługi kosmetyczno – fryzjerskie na rynku w Trójmieście.

Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu działalności jak również w obsłudze klientów. Dzięki szkoleniom które organizujemy i prowadzimy jak również współpraca z wieloma producentami branży kosmetycznej marek polskich i zagranicznych, doskonale znamy specyfikę, charakter oraz innowacje w branży kosmetycznej.
Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancje że wszystkie wykonywane u Nas w Salonach usługi są na najwyższym poziomie.
Salony AS Professional Beauty powstały aby zaspokajać potrzeby wymagających klientów w zakresie stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stóp, kosmetyki oraz fryzjerstwa.
Salony oferują Państwu pełen zakres usług oraz fachową poradę związaną z doborem fryzury, koloru, pielęgnacją kosmetyczną twarzy i ciała jak i poradę w sprawie pielęgnacji i stylizacji dłoni oraz stóp. Profesjonalna i miła obsługa oraz niepowtarzalna atmosfera, jaka panuje w naszych salonach sprawią, że wyjdziecie Państwo od nas zrelaksowani i odprężeni.

Salony Urody AS Professional Beauty zapraszają przyszłych i obecnych Klientów – dla nas największą satysfakcją jest Wasze zadowolenie.

payments options